شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان سمنان
جستجو
استانداری سمنان
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان سمنان
محمد حسین همتی
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان سمنان
گزارش تصویری
نظرسنجی
اخبار ویژه
 • dorsaetoolsenews برگزاري جلسه شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر شهرستان شاهرود
  به گزارش روابط عمومي شوراي هماهنگي مواد مخدر استان
  محمد حسين همتي ، دبير شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان ، ضمن حضور در جلسة شوراي هماهنگي شهرستان شاهرود وتقدير و تشكر از فرماندار شهرستان به منظور اقدامات ارزنده در حوزة مبارزه با مواد مخدر ، خواستار برگزاري مستمر جلسات به صورت ماهيانه و حركت به سوي تخصصي شدن اين جلسات در حوزه هاي درمان ، فرهنگي پيشگيري ، مقابله و... شد. ايشان با اشاره به معرفي روستاي پاك در اين شهرستان ، از بخشداران و دهياران خواست تا نسبت به برگزاري جلسات با موضوع مبارزه با مواد مخدر در سطح بخش و روستايي بخصوص در حوزة پيشگيري از اعتياد و آگاهسازي جامعه تاكيد نمود.
  1395/12/09
 • dorsaetoolsenews انعقاد تفاهمنامه في مابين شوراي هماهنگي مبارزه بامواد مخدر استان و كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان استان
  به گزارش روابط عمومي شوراي هماهنگي مواد مخدر استان
  اين تفاهمنامه با هدف استفاده كارآمد از قابليت ها و ظرفيت هاي اداره كل كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان در جهت تحقق سياست اجتماعي كردن امر مبارزه با مواد مخدر و روان گردان ها از طريق اجراي برنامه هاي پيشگيري از آسيب هاي اجتماعي و اعتياد ، آموزش مهارت هاي زندگي ، بسط و گسترش روحيه نشاط ، شادابي ، اميدواري ، اعتماد اجتماعي ، جلب مشاركت هاي مردمي وكاهش آسيب هاي ناشي از آن ، بر اساس سياست هاي كلي ابلاغي از سوي مقام معظم رهبري ( مد ظله العالي) در امر مبارزه با مواد مخدر در چهارچوب كلي فعاليت هايي از قبيل 1- بسط و توسعه اجراي برنامه هاي پيشگيرانه در سطح جامعه هدف . 2- تحت پوشش قرار دادن كودكان و نوجوانان ، خانواده ها و ساير اقشار مرتبط با كانون ها ، با توجه به ظرفيت بالاي اين كانونها . 3- بسط و گسترش روحيه نشاط ، شادابي ، اميدواري و غني سازي اوقات فراغت كودكان و نوجوانان با توسعه برنامه ها و جشنواره هاي فرهنگي با محوريت پيشگيري از اعتياد در جامعه هدف . 4- جلب مشاركتهاي دستگاهها اجرايي فرهنگي در رابطه با كاهش آسيب هاي ناشي از اعتياد براي تحقق سياست اجتماعي بين مهدي جمال مديركل كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان استان سمنان و محمد حسين همتي ،دبير شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان منعقد گرديد.
  1395/12/09
 • dorsaetoolsenews برگزاري هشتمين جلسه كميته حقوقي قضايي شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان
  به گزارش روابط عمومي شوراي هماهنگي مواد مخدر استان
  هشتمين جلسه كميته حقوقي قضايي شوراي هماهنگي استان در سال 95 با حضور محمد حسين همتي ، دبير شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان و ديگر اعضا برگزار گرديد . در اين جلسه ضمن قرائت و تشريح مواد قانوني مربوط به كشت خشخاش و شاهدانه توسط معاون دادستان و رئيس كميته ، جلسه مقرر گرديد قوانين و ممنوعيت هاي مربوط به كشت خشخاش و شاهدانه با هماهنگي و همكاري اداره جهاد كشاورزي استان به كشاورزان ، گلخانه ها و... اطلاع رساني گرديده و آگاهسازي لازم صورت پذيرد كه پس از آن در صورت مشاهدة موارد كشت ، برخورد قضايي لازم صورت پذيرد . همچنين مقرر شد در كليه شهرستانهاي سطح استان كارخانجات و شركتهاي متروكه شهركهاي صنعتي بخصوص شهرستان گرمسار به دليل نزديكي به استان تهران شناسايي و مورد رصد و بازديد قرار بگيرد ، كه در صورت مشاهدة توليد مواد شيميايي و پيش سازها اقدامات قانوني جهت دستگيري و برخورد با عوامل مربوطه صورت پذيرد.
  1395/12/09
شعار سال
مناسبت ها
اوقات شرعی
آدرس پستي: سمنان - بلوار بسيج - شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان سمنان  تلفن: 8-33459796-023 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان سمنان می باشد
Powered by DorsaPortal