سرخط خبرها:
مسئول روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان سمنان:
سامانه ارتباطی 1512 دامپزشکی در سطح استان سمنان فعال است
مسئول روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان سمنان گفت: هم استانیهای عزیز سمنان می توانند، بدون نیاز به کد، با سامانه ارتباطی 1512 دامپزشکی ارتباطی سریع با همه بخش ها برقرار کنند.

فرامرزمحمودیان مسئول روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان سمنان بااعلام این خبر افزود: سامانه1512اداره کل دامپزشکی استان سمنان پل ارتباطی، پاسخگوی بسیاری از سئوالات هم استانی ها از جمله بیماری های مشترک بین انسان و دام، چگونگی نگهداری حیوانات اهلی و خانگی، بهداشت فرآوردهای خام دامی، مرغ، ماهی، تخم مرغ، شیر و غیره، مسایل ذبح شرعی، شرایط و نحوه خرید و نگهداری مواد غذایی ، شکایات مردمی و دیگر مسایل مربوط به حوزه وظایف دامپزشکی است.

وی درادامه گفت: مجموعه دامپزشکی در سطح استان سمنان، همواره نهایت تلاش خود را در تامین و تضمین سلامت غذایی مردم دارد و این سامانه نیز با همین هدف و در جهت ایجاد ارتباط سریع تر و مطلوب تر راه اندازی شده است.

مسئول روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان سمنان گفت: هم استانی ها می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف، عرضه فراورده های خام دامی خارج از نظارت دامپزشکی، کشتار غیر مجاز، عرضه مواد خام دامی تاریخ گذشته و غیره با سامانه 1512 تماس برقرار کنند تا مورد، بررسی فوری قرارگیرد.

محمودیان خاطر نشان کرد: این سامانه ارتباطی با پیگیری های به عمل آمده و همکاری شرکت مخابرات مخابرات استان سمنان به منظور تکریم ارباب رجوع و ارتباط سریع و موثر عموم هم استانی ها با دامپزشکی راه اندازی شده است.

تاریخ:
1398/05/16
تعداد بازدید:
642
منبع:
روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان سمنان
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal