سرخط خبرها:
معاون سیاسی امنیتی استاندار سمنان تاکید کرد:
مدارس کم برخوردار استان سمنان از تجهیزات کارگاهی بهره‌مند شدند
معاون سیاسی استاندار سمنان بابیان اینکه مدارس کم برخوردار استان از تجهیزات کارگاهی مناسب بهره‌مند شدند، گفت: برای تامین این تجهیزات یک میلیارد و 300 میلیون تومان اعتبار هزینه شد.


به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سمنان
 
حبیب الله خجسته پور در حاشیه مراسم اعزام کاروان رونق تولید و ارسال تجهیزات آموزشی و پرورشی به مناطق کم برخوردار استان سمنان در گفتگو با خبرنگاران ضمن بیان اینکه یک میلیارد و 300 میلیون تومان برای تامین تجهیزات کارگاهی مدارس کم برخوردار و هنرستان‌های سطح استان اختصاص یافت، ابراز داشت: با اختصاص این مبلغ مدارس کم برخوردار از تجهیزات کارگاهی مناسب بهره‌مند شدند.

وی بابیان اینکه کنار علم‌آموزی باید همواره مهارت‌آموزی نیز مورد توجه باشد، افزود: در راستای بهره‌مندی دانش آموزان و توانمندسازی آن‌ها در مناطق کم برخوردار و پیرو مصوبه جلسه شورای آموزش پرورش با هماهنگی استاندار سمنان و مدیرکل امور اجتماعی استانداری و همکاری آموزش پرورش بخشی از اعتبارات اجتماعی به این امر مهم تخصیص یافت.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان بابیان اینکه مهارت‌آموزی نقشی مهم و انکارناپذیر در پیشگیری و کاهش آسیب اجتماعی دارد، ابراز داشت: امیدواریم در راستای پیشگیری از گرایش جوانان به آسیب‌های اجتماعی دستگاه‌ها نیز نسبت به توانمندسازی جوانان و مهارت‌آموزی آن‌ها اقدام شود.

خجسته پور با بیان اینکه داشن آموزان باید در کنار درس‌های تئوری مهارت‌آموزی را نیز کسب کنند، تصریح کرد: با توانمند شدن نسل آینده از بسیاری خطرها و آسیب‌های اجتماعی که ممکن است در آینده آن‌ها را تهدید کند پیشگیری می‌شود بنابراین باید به سمت مهارت‌آموزی دانش‌آموزان گام برداشت.

وی بابیان اینکه آموزش و پروش باید در کنار درس‌های تئوری به مهارت‌آموزی و انجام کارهای عملی بیش از پیش توجه داشته باشد، افزود: غنی‌سازی اوقات فراغت از طریق مهارت‌آموزی مانع از گرایش جوانان و نوجوانان به سمت آسیب‌های اجتماعی می‌شود.

تاریخ:
1398/05/19
تعداد بازدید:
4527
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal