سرخط خبرها:
معاون سیاسی استاندار سمنان:
امید آفرینی مهم‌ترین وظیفه شورای اطلاع‌رسانی در استان سمنان است
معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار سمنان بابیان اینکه نباید اجازه دهیم دشمن فضای یاس و ناامیدی را پمپاژ کند، گفت: در این شرایط امید آفرینی وظیفه شورای اطلاع‌رسانی استان است.

به گزارشروابط عمومی ، تشریفات و امور بین الملل استانداری سمنان حبیب‌الله خجسته پور در اولین جلسه شورای اطلاع‌رسانی و تبلیغات سمنان به میزبانی سالن کوثر استانداری ضمن بیان اینکه در شرایط جنگ اقتصادی، شورای اطلاع‌رسانی و تبلیغات اقتصادی به‌منزله شورای اطلاع‌رسانی جنگ اقتصادی تلقی می‌شود، ابراز داشت: سرمایه اجتماعی و سواد رسانه‌ای دو موضوع مهمی است که ‌باید در امر اطلاع‌رسانی موردتوجه قرار گیرد.

وی افزود: با توجه به اینکه دشمنان به دنبال ایجاد فضای یاس و ناامیدی در کشور هستند لذا بر این اساس شورای اطلاع‌رسانی و تبلیغات اقتصادی از اهمیت خاصی برخوردار بوده و وظیفه ما امیدآفرینی است و برای این امر باید اخبار موثقی از اقداماتی که در حوزه‌های مختلف صورت می‌گیرد برای مردم تشریح شود.

معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار سمنان بابیان اینکه اقدامات خوبی در بخش‌های مختلف کشور شکل گرفت ولی اطلاع‌رسانی مناسبی پیرامون آن انجام‌نشده است، ابراز داشت: امروز ذائقه مخاطبان تغییر کرده و نوع رسانه و شیوه اطلاع‌رسانی نیز متناسب با آن می‌بایست تغییر یابد.

خجسته پور بابیان اینکه تصمیم‌گیری در شورای اطلاع‌رسانی در حوزه اقتصادی باید در جلسات بعدی پیگیری شود، تصریح کرد: دستگاه‌های اجرایی باید با خبرنگاران ارتباط داشته باشند و در این خصوص ارتباط با رسانه‌ها همچون صداوسیما، نشریات مکتوب و پایگاه‌های خبری باید موردتوجه مدیران قرار گیرد.

وی ضمن بیان اینکه بعد از ابلاغ کمیته‌ها و تشکیل جلسات می‌بایست اتاق فکر اطلاع‌رسانی نیز ایجاد شود، افزود: انتظار می‌رود اعضای شورا ‌نقطه نظرات اصلاحی و ایرادات منطقی خود را در ارتباط با دستورالعمل پیشنهادی شورای اطلاع‌رسانی به دبیرخانه شورا منعکس کنند تا در مصوبات استانی شورا، بر اساس نقطه نظرات و دستورالعمل بومی‌سازی شده اعضا مورداستفاده قرار گیرد.

تاریخ:
1398/07/10
تعداد بازدید:
4181
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal