سرخط خبرها:
معاون استاندار سمنان:
مشکلات مطروحه واحدهای تولیدی، رسیدگی می شود
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری سمنان گفت: مشکلات، موارد و مطالبات مطرح شده از سوی واحدهای تولیدی، بر طبق قوانین و آیین نامه های موجود تا حصول نتیجه مطلوب، رسیدگی و پیگیری می شود.
به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین الملل استانداری سمنان؛ خجسته پور، سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری سمنان در جلسه منتخب ستاد کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان با دستور کار بررسی و رسیدگی به موارد و مشکلات دو واحد تولیدی استان، گفت: مسائل، موارد و مطالبات واحد های تولیدی و سرمایه گذاران در استان با هدف تقویت صنعت به عنوان یکی از اولویت ها و محورهای توسعه استان، همواره در دستور کار قرار داشته و امروز نیز موارد و مطالبات دو واحد تولیدی طبق ضوابط، قوانین و آیین نامه ها تا حصول نتیجه مطلوب، رسیدگی و پیگیری می شود.
وی با اشاره به مشکل تامین برق واحد تولیدی کنسانتره مس سولفیدی به عنوان یکی از ‌مباحث و مطالبات مطرح شده از سوی این شرکت، گفت: برق رسانی به معادن و واحد های تولیدی و فرآوری جنوب استان یکی از موارد و مباحث دارای اهمیتی است که اخیرا در دیدار استاندار سمنان با سرپرست وزارت صمت نیز مطرح شد و مقرر گردید با مساعدت و همراهی و استفاده از ظرفیت شرکت های زیر مجموعه این وزارتخانه همچون ایمیدرو، این‌ کمبود مرتفع گردد.
خجسته پور همچنین افزود: یکی از مشکلات واحدهای تولیدی و سرمایه گذاران، عدم توجه به وجود زیرساختها و امکانات اولیه و دسترسی ها از قبیل برق ، آب ، گاز و ... در زمان اقدام برای احداث واحد تولیدی است که نیاز است تا زین پس، صدور مجوز برای احداث واحد تولیدی، فرآوری و سرمایه گذاری، منوط به فرآهم ‌نمودن دسترسی ها و زیرساخت های مناسب توسط دستگاه های متولی امر باشد تا از بروز مشکلات این چنینی در آینده و زیان دهی سرمایه گذار، جلوگیری به عمل آید.
وی در بحث دیگری در خصوص مسائل و موارد محیط زیستی این واحد تولیدی، ضمن‌ تشکر از همراهی همیشگی محیط زیست استان در پیگیری مسائل و موارد واحدها تولیدی با نگاه مثبت، بر استمرار حمایت از واحدهای تولیدی در این حوزه تاکید کرد.
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری سمنان همچنین از مکاتبه با وزارتخانه نیرو به جهت تامین آب این واحد تولیدی خبر داد و در خصوص مباحث مطروحه از سوی شرکت تولیدکننده کولر و آبگرمکن گفت: مسائل مرتبط با بالا بودن قیمت حمل و نقل از سوی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان به منظور کاهش هزینه ها و همچنین پرداخت تسهیلات با هماهنگی بانک عامل و تجدید ارزیابی وثایق با قید ارائه صورتهای مالی حسابرسی شده از سوی واحد تولیدی، در دستور کار قرار دارد.
تاریخ:
1399/04/19
تعداد بازدید:
5492
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal