سرخط خبرها:
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان:
ارزش‌های دفاع مقدس برای اقشار مردم بازخوانی شود
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان گفت: ارزش‌های دفاع مقدس برای مرور رشادت‌های ایثارگران و افزایش وحدت و اتحاد در جامعه برای اقشار مردم بازخوانی شود.
به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین‌الملل استانداری سمنان ، حبیب‌الله خجسته‌پور روز دوشنبه در جلسه ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس استان سمنان در سالن مدیریت بحران استانداری افزود: برنامه‌های فرهنگی دفاع مقدس با رویکردهای اجتماعی در استان برگزار شود و نقش آحاد جامعه در اجرای این برنامه های ارزشی برجسته باشد.
وی خاطر نشان کرد: برنامه‌های ویژه چهلمین سالگرد دفاع مقدس در استان سمنان تنها مختص به یک هفته نیست بلکه در طول سال برنامه‌های ارزشی در نظر گرفته شده و اجرا شود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان ادامه داد: متولیان برگزاری برنامه های گرامیداشت دفاع مقدس به گونه ای برنامه ریزی کنند که اجرای این برنامه ها تحت تاثیر شیوع کرونا ویروس قرار نگیرد.
خجسته پور ادامه داد: کرونا ویروس در برگزاری بسیاری از برنامه ها در استان و کشور مشکلاتی ایجاد کرد و مسئولان امر با دقت نظر نسبت به شیوع این ویروس، در برگزاری بزرگداشت دفاع مقدس اقدام کنند.
وی اضافه کرد: دشمنان برای نسل جوان و نوجوان با هجمه های فرهنگی برنامه های شومی تدارک دیدند که با نشر ارزش های دفاع مقدس بخشی زیادی از این توطئه ها خنثی می شود.
خجسته پور ادامه داد: با اجتماعی شدن برنامه های دفاع مقدس، آحاد جامعه درگیر این رویداد های مهم خواهند شد و به سوالات بسیاری از نظریه های نوجوانان و جوانان در ارتباط با جنگ تحمیلی پاسخ داده خواهد شد.
وی ادامه داد: استفاده از ظرفیت فضای‌ مجازی برای معرفی ارزش های دفاع مقدس راهکاری ارزشمند است و کاربران پرتلاش شبکه های اجتماعی با تعیین ساز و کارهای اصولی برای معرفی رشادت های شهدا و ایثارگران جنگ تحمیلی پای کار بیایند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان ادامه داد: یک رویداد خبری منفی یا مثبت با هشتک خاص و حضور همه جانبه کاربران در فضای مجازی می‌تواند به تِرنَد و هشتگ اول در سطح بین المللی تبدیل شود و جریان سازی های خاصی در این شبکه های اجتماعی می تواند ایجاد شود که باید با توجه به ظرفیت فضای مجازی از این منبع مهم اطلاع رسانی برای اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی بهره برد.
خجسته پور اضافه کرد: استان سمنان زیرساخت‌های خوبی برای جذب گردشگر و خودروهای عبوری در قالب گردشگری دفاع مقدس دارد که باید با تمکیل باغ موزه و مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان سمنان برای اجرای طرح‌های گردشگری در منطقه هم اقدام شود.
تاریخ:
1399/04/30
تعداد بازدید:
2954
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal