سرخط خبرها:
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان:
زیرساخت‌ها برای توسعه گردشگری‌ مذهبی در شهر دیباج فراهم شود
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان گفت : زیرساخت‌ها برای توسعه گردشگری مذهبی با هدف رونق اقتصادی و ایجاد درآمد پایدار در شهر دیباج فراهم شود.
به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین الملل استانداری سمنان، دکتر منوچهر فخری، روز چهارشنبه در دیدار با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر دیباج در سالن جلسات شهرداری این شهر افزود: شهر دیباج ظرفیت‌های خوبی برای جذب گردشگر دارد که باید با رفع مشکلات زیرساختی برای توسعه این بخش در منطقه اقدام کرد.
وی خاطر نشان کرد: در سال های گذشته با رفع مشکلات زیرساختی و اقدام های مسئولان، شاهد مهاجرت معکوس در شهر دیباج هستیم که باید با افزایش جمعیت برای توسعه زیرساخت ها هم در این شهر اقدام شود.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان گفت: استفاده از ظرفیت بخش خصوصی در اجرای طرح های عمرانی و زیرساختی به طور جد در دستور کار شهرداری دیباج باشد و ساخت بام این شهر با همکاری و جذب فعالان اقتصادی انجام شود.
فخری ادامه داد: اهمیت بازدیدهای میدانی برای اجرای طرح های عمرانی بیشتر از برگزاری جلسات است و با برنامه ریزی اصولی تلاش‌ می شود از طرح های در حال ساخت استان در نقاط مختلف شهری و روستایی به صورت مستمر بازدید شود.
وی اضافه کرد: از طریق ظرفیت های قانونی برای ساخت بام دیباج و بوستان کودک این شهر با اعطای تسهیلات اقدام هایی از سوی معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان انجام‌ خواهد شد.
تاریخ:
1399/05/22
تعداد بازدید:
1205
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal